1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to rak?
Marcin J

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-18, 16:04   Temat: Czy to rak?
::rose:: ::rose:: ::rose:: Bardzo mi przykro.
  Temat: Czy to rak?
Marcin J

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-15, 19:41   Temat: Czy to rak?
marzena66,

O patrz a ja durny nie spojrzalem ze nas tylko Sopot dzieli 8-) , niemniej jednak zycze dziadkowi zakupkow na Dominikanskim.

Naturalnie jakosc ponad dlugosc, w cierpieniu to nie zycie.

Trzymaj sie i wysciskaj dziadka z Gdyni.
  Temat: Czy to rak?
Marcin J

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-15, 19:07   Temat: Czy to rak?
Przykro mi, dziadek "wojownik" moze uda mu sie wywalczyc troche czasu.

Trzymam kciuki za dziadka. Przeslij pozdrowienia z nad samej zatoki Baltyckiej.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-11-15, 19:33 ]
Dziękuję. Wiesz sam Marcin, że lepsze krótsze życie ale godne niż dłuższe w ogromnych cierpieniach, przeżyłeś to i znasz z doświadczenia. My te same rejony :)

  Temat: Czy to rak?
Marcin J

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-15, 17:11   Temat: Czy to rak?
Co u Was Marzeno?
Jak sie dziadek czuje?

Podczas naszej walki wyczytalem gdzies w jakiejs publikacji iz podeszly wiek chorego dziala na jego korzysc, zwalnia metabolizm i powoduje spowolnienie rozrostu komorek rakowych.

Bylo tam tez napisane ze istnieje znikoma mozliwosc zachorowalnosci na nowotwory ludzi w wieku 85+, jak dotad przynajmniej tak sie dzieje, obaj moji dziadkoie odeszli smiercia naturalna w wieku 87 i 96, moja babcia w wieku 95 lat chodzi na grzyby.

Zycze wam aby tak bylo w waszym przypadku.

Pozdrawiam serdecznie i po raz kolejny zycze dziadkowi formy na zakupki ;)
  Temat: Czy to rak?
Marcin J

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-16, 11:52   Temat: Czy to rak?
Marzenko,

Gdyby trzeba bylo moge byc zyrantem, byle dziadek na zakupki biegal, i przez lata trfonil forse😆!

Oj wiem ze na wiele im pozwalamy, ale co tam, niech maja nalezy sie im, a kto jak nie my...😀

Zdaje sie ze te ciezkie doswiadczenia otwieraja nam oczy i nakazuja cieszyc sie dniem dzisiejszym, kwestie materialne nie maja juz takiego znaczenia.

Sciskam mocno.
  Temat: Czy to rak?
Marcin J

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-15, 12:40   Temat: Czy to rak?
Marzenko

Oby jak najdluzej, wazne abyscie mieli swiadomosc ze to sie moze zmienic z dnia na dzien.
Jak piszesz dziadek to prawdziwy silacz i niech to "rak choruje na dziadka" a dziadek od dzisiaj mu odplaci za ostatni okres 😈.

Pozdrowienia dla dziadka i oby nie nadszarpnol zbyt mocno portfela biegajac po tych sklepach😉
  Temat: Czy to rak?
Marcin J

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47161

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-09-29, 18:47   Temat: Czy to rak?
Droga Marzeno,

Przykro ze los tak Was doswiadcza...

Wiesz ze u Dziadka to takie "wykradanie" dni.
Natomiast zadbac trzeba aby Dziadkowi dac ulge pod kazda postacia.

Rak pluc to nielatwy przeciwnik, oboje o tym wiemy, ja natomiast zaciskam kciuki, aby Dziadek trzymal sie w dobrej formie jak najdluzej.

Trzymaj sie dzielna kobieto.

Pozdrawiam mocno i oby jaknajdluzej i najlzej...

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-09-29, 19:25 ]
Marcin dziękuję. Oboje też wiemy, że w tej chorobie lepiej w dobrej jakości życie zakończyć niż ratować na siłę, okupując to ogromnym cierpieniem. Ja wybieram po własnych doświadczeniach zawsze jakość, nawet jeśli trochę krótsza.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group